Výhody

V čom je Mestská karta Martin multiCARD výhodnejšia ako bežná dopravná karta vydávaná dopravcom ?

Aj pri platení mesačného paušálneho poplatku 0,70 € resp. 0,20 € (seniori, ŤZP, ŤZP-S) je úspora na cestovnom v mestských linkách MHD Martin (SAD Žilina) s Mestskou kartou Martin multiCARD výhodná a nesporná. Pri bežnej ceste mestskou linkou MHD Martin je cena obyčajného/základného cestovného bez karty 0,70 €, s Mestskou kartou Martin multiCARD 0,49 € a so súčasnou dopravnou kartou 0,60 €. Rozdiel medzi Mestskou kartou Martin multiCARD a súčasnou dopravnou kartou teda predstavuje pri jednej jazde až 11 eurocentov (v starej mene 3,30 Sk). Výška zľavy s Mestskou kartou Martin multiCARD sa pri obyčajnom/základnom cestovnom dostáva na úroveň až 30 % z cestovného a pri súčasnej dopravnej karte je to iba 14%. 

Rovnako výrazná úspora je v prípade držiteľov Mestskej karty Martin multiCARD na zľavnené cestovné. Pri bežnej ceste mestskou linkou MHD Martin je cena zľavneného cestovného bez karty 0,50 €, s Mestskou kartou Martin multiCARD 0,29 € a so súčasnou dopravnou kartou 0,40 €. Rozdiel medzi Mestskou kartou Martin multiCARD a bežnou dopravnou kartou predstavuje aj v tomto prípade pri jednej jazde až 11 eurocentov. Výška zľavy s Mestskou kartou Martin multiCARD sa pri zľavnenom cestovnom dostala na úroveň až 42 % z cestovného a pri súčasnej dopravnej karte je to 20%.

Pri pravidelnom cestovaní s Mestskou kartou Martin multiCARD v rámci MHD Martin výpočet úspory takéhoto cestovania výrazne stúpa ďalej. Aj napriek mesačnému inkasu paušálneho poplatku 0,70€ sa tento poplatok na zľave z cestovného vráti držiteľovi Mestskej karty Martin multiCARD už po 7 jazdách v mesiaci. V Prípade paušálneho poplatku 0,20€ je späť už pri dvoch jazdách v mesiaci.

Cestovať viac sa teda naozaj oplatí.

   Cenník multiCARD MT     VOP multiCARD MT     Žiadosť multiCARD MT         Ochrana OÚ          Kontakty multiCARD MT

                                 Klikni       

Zľavy v mestskej doprave dotované Mestom Martin však nie sú to jediné, kvôli čomu sa oplatí mať Mestskú kartu Martin multiCARD. Obchodné prevádzky, ponúkajúce zľavy držiteľom týchto kariet sa nachádzajú po celom regióne mesta Martin a taktiež v regióne Trenčianského samosprávneho kraja. Stačí prísť do takejto prevádzky, vybrať si tovar či službu a predložiť svoju Mestskú kartu Martin multiCARD. Obchodník označený logom zľavového programu multiCARD poskytne držiteľovi Mestskej karty Martin multiCARD príslušnú zľavu a držiteľ môže tento zľavový program využívať u zapojených obchodníkov úplne neobmedzene.

     

 

Klikni !

Tým sa však výhody Mestskej karty Martin multiCARD zďaleka nekončia. Mesto Martin má rozpracovaných niekoľko projektov súvisiacich s využitím Mestskej karty Martin multiCARD z ktorých možno menovať systém úhrad parkovného v meste, identifikačné systémy v inštitúciách v správe mesta, stravovacie systémy, knižničné výmenné systémy, komunikačný portál s mestom a ďalšie  a ďalšie projekty, zamerané na spríjemnenie života svojich občanov.

Mestská karta Martin multiCARD je komplexný a moderný prostriedok na komunikáciu občana s verejnou správou a na realizáciu využívania výhod, ktoré mu verejná správa v rôznych oblastiach poskytuje.

 

Technická podpora:
tp@multicard.sk

Obchodné oddelenie:
obchod@multicard.sk
Tel.: 0905 208 503
Pondelok - Piatok: 08.00 - 15.00

Infolinka Martinská karta:
Tel.: 043/ 413 33 60

Info email:
info@multicard.sk
Pondelok - Piatok: 08.00 - 16.00

Zákaznícke centrum:

IK SAD Žilina, (MHD Martin),Ul. Novákova
Pondelok – Piatok: 8:00 do 16:30