Výhody

V čom je Mestská karta Partizánske výhodnejšia ako bežná dopravná karta vydávaná dopravcom ?

Aj pri platení ročného či polročného aktivačného poplatku 4,80 € resp. 3,00 € sú výhody použitia karty v doprave či ako zľavovej karty pri nákupe tovaru a služieb nesporné. 
 
Najväčšou výhodou Mestskej karty Partizánske okrem zľavneného cestovného v mestských linkách sú výrazné zľavy a akcie, ktoré pre držiteľov ponúka mesto Partizánske, Multicard a.s. a ďalší partneri projektu Mestskej karty. Jedná sa predovšetkým o tieto benefity:
a) Výrazné zľavy v inštitúciách v pôsobnosti mesta (kúpalisko Dúha, 3D kino atď)
b) Zľavy na komerčné podujatia organizované MUA
c) Zľavy v komerčných prevádzkach na území celého Trenčianskeho samosprávneho kraja a aj mesta Martin 
 
Vlastniť Mestskú kartu Partizánske sa teda naozaj oplatí.
 
Zľavy v mestskej doprave dotované Mestom Partizánske nie sú to jediné, kvôli čomu sa oplatí mať Mestskú kartu Partizánske. Obchodné prevádzky, ponúkajúce zľavy držiteľom týchto kariet sa nachádzajú po celom regióne mesta Partizánske a taktiež v celom regióne Trenčianského samosprávneho kraja či mesta Martin. Stačí prísť do takejto prevádzky, vybrať si tovar či službu a predložiť svoju Mestskú kartu Partizánske. Obchodník označený logom zľavového programu multiCARD poskytne držiteľovi Mestskej karty Partizánske príslušnú zľavu a držiteľ môže tento zľavový program využívať u zapojených obchodníkov úplne neobmedzene.
 
      
 
Tým sa však výhody Mestskej karty Partizánske zďaleka nekončia. Mesto Partizánske má rozpracovaných niekoľko projektov súvisiacich s využitím Mestskej karty Partizánske z ktorých možno menovať identifikačné systémy v inštitúciách v správe mesta, stravovacie systémy, knižničné výmenné systémy, komunikačný portál s mestom a ďalšie  a ďalšie projekty, zamerané na spríjemnenie života svojich občanov.
 
Mestská karta Partizánske je komplexný a moderný prostriedok na komunikáciu občana s verejnou správou a na realizáciu využívania výhod, ktoré mu verejná správa v rôznych oblastiach poskytuje.
 
       

 

Technická podpora:
tp@multicard.sk

Obchodné oddelenie:
obchod@multicard.sk
Tel.: 0905 208 503
Pondelok - Piatok: 08.00 - 15.00

Infolinka Trenčianska karta:
Tel.: 046 5426 777

Infolinka Martinská karta:
Tel.: 043/ 413 33 60

Info email:
info@multicard.sk
Pondelok - Piatok: 08.00 - 16.00
Zákaznícke centrum:

IK SAD Prievidza, T. Vansovej 13
Tel.: +421 46 542 6777

IK SAD Trenčín, Palackého 11
Pondelok - Piatok: 08.00 - 17.00

IK SAD Žilina, (MHD Martin),Ul. Novákova
Pondelok – Piatok: 8:00 do 16:30